КУЛЬТУРА

Колишня дружина засновника Amazon вийшла заміж за шкільного вчителя / Бульвар Шоубіз

Колишня дружина найбагатшої людини у світі, засновника компанії Amazon Джеффа Безоса Маккензі Скотт за два роки після розлучення вийшла заміж за вчителя Дена Джуетта, який є викладачем природознавства у школі.

Новина про одруження 6 березня оприлюднив у своїй колонці Джуетта на сайті The Giving Pledge, створеному, зокрема, засновником компанії Microsoft, американським мільярдером Біллом Гейтсом для меценатів, готових пожертвувати частину добробуту на благодійність.

«Завдяки щасливому випадку я одружений з однією з найщедріших і найдобріших персон, яких знаю, і приєднуюся до неї в зобов’язанні передати величезне фінансове становище на благо іншим», – ідеться в його публікації.

Скотт і Безос розлучилися у квітні 2019 року після 25 років сімейного життя. Під час розлучення Маккензі отримала 4% акцій Amazon і зайнялася благодійністю. Пара разом виховувала трьох синів і прийомну доньку.

Безос заснував Amazon 1994 року і відтоді очолював її. Компанія стала одним із найбільших ритейлерів у світі. Станом на 16 лютого 2021 року статки Безоса становили $191 млрд.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»