СВІТ

Лейбористи закликали розслідувати звинувачення Меган Маркл у расизмі

Лідер Лейбористської партії Великобританії Кір Стармер закликав Букінгемський палац провести розслідування звинувачень у расизмі, які пролунали в інтерв’ю дружини британського принца Гаррі Меган Маркл американській журналістці Опрі Вінфрі. Про це пише The Guardian.

Маркл зізналася, що під час першої вагітності зіткнулася з побоюваннями з боку одного з представників Букінгемського палацу через те, що колір шкіри майбутньої дитини може виявитися «дуже темним».

Стармер заявив, що королівській родини варто серйозно поставитися до звинувачень, які пролунали в інтерв’ю.

«Це нагадування про те, що занадто багато людей стикається із расизмом у Британії XXI століття. Ні до кого не потрібно ставитися упереджено через колір шкіри або проблеми із психічним здоров’ям», – зазначив він.

За інформацією видання, представник прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона відмовився коментувати заяви Маркл. Він сказав, що Джонсон не дивився інтерв’ю.

Мати герцогині Сассекської Меган Дорія Регланд – афроамериканка. Вона проживає у США.

Принц Гаррі одружився з американською актрисою Меган Маркл у травні 2018 року. За рік у подружжя народився первісток – син Арчі. Про другу вагітність герцогині Сассекської Меган стало відомо 14 лютого 2021 року – вона чекає на дівчинку.

Після відмови від королівських повноважень у січні 2020-го принц Гаррі із сім’єю проживає у США. 19 лютого 2021 року королева Великобританії Єлизавета II позбавила принца Гаррі та його дружину Меган почесних королівських звань і статусу опікунів британських закладів після того, як пара підтвердила, що не повернеться до виконання обов’язків.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»