ПОЛІТИКА

Мендель: Думаю, Зеленський ще сам не вирішив, чи піде він на другий строк. Але я б хотіла

Президент України Володимир Зеленський ще не визначився, чи буде він балотуватися на новий строк. Таку думку в інтерв’ю головній редакторці інтернет-видання «ГОРДОН» Олесі Бацман висловила його прессекретарка Юлія Мендель.

«Я не знаю [чи піде він на другий строк], подивимося. Думаю, він сам для себе не вирішив. Але я б хотіла», – сказала Мендель.

Вона зазначила, що не впевнена, чи хоче залишатися прессекретаркою президента в разі його повторного обрання.

«Але я щиро вважаю, що він найкращий президент України й що він дуже правильно та добре веде нашу країну. І я впевнена, що всі побачать результат. Думаю, що до 2024 року, якщо ми озирнемося на 2019-й, ми не впізнаємо себе», – припустила прессекретарка Зеленського.

Бацман запитала, що йому потрібно зробити, щоб його обрали ще раз.

«Думаю, закінчити хоча б половину його програми, – сказала Мендель. Це людина дуже масштабного мислення. Ми дуже відвикли мріяти, якщо чесно. Але тільки мрійники можуть до чогось привести. Ви розумієте, це хлопчик із бідної сім’ї, такий самий, як більшість наших сімей. Інтелігенти-батьки, 90-ті роки, самостановлення, уплив Росії, розпад Радянського Союзу тощо. Але подивіться, де він. Тому що він не боїться мріяти».

Зеленського обрали президентом України 21 квітня 2019 року, він вступив на посаду 20 травня. До обрання президентом Зеленський був актором, художнім керівником студії «Квартал 95».

У грудні 2018 року в інтерв’ю засновнику інтернет-видання «ГОРДОН» Дмитрові Гордону він говорив, що, на його думку, президент має приходити максимум на п’ять років.

Однак на пресконференції у травні 2020 року він не відкидав, що йому не вистачить однієї президентської каденції для виконання всіх своїх передвиборчих обіцянок.

У листопаді 2020 року заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко також допустив, що Зеленський вирішить балотуватися ще раз. «Дійсно, для того, щоб відбудувати країну, один строк – це невеликий період, бо його об’єктивно не вистачає», – сказав він в інтерв’ю виданню «ГОРДОН».

Згідно з результатами опитування, яке на початку березня 2021 року провела Соціологічна група «Рейтинг», Зеленський зберігає лідерство у президентському рейтингу. Якби вибори президента відбулися найближчим часом, чинного главу держави підтримало б 22,5% українців, які мають намір голосувати й визначилися з вибором. На другому місці лідер «Європейської солідарності», п’ятий президент України Петро Порошенко – за нього готові віддати голоси 14,6% опитаних.

Наступні вибори президента мають відбутися в Україні 2024 року. Конституція дозволяє одній особі обіймати посаду глави держави не більше ніж два п’ятирічні строки поспіль.

ВІДЕОВідео: Алеся Бацман / YouTube

Олеся БАЦМАН
головна редакторка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»