ПОЛІТИКА

Мендель посперечалася у Twitter з економістом Аслундом через статтю про боротьбу з олігархами

Речниця президента України Юлія Мендель 4 березня виставила у Twitter посилання на свою статтю під назвою «Зеленський прагне покласти край ері українських олігархів», яку опублікували на сайті аналітичного центру Atlantic Council.

Посилання вона супроводила коментарем, у якому зазначила, що Володимир Зеленський «готовий кинути виклик владі українських олігархів».

«Попередні українські лідери багато говорили про деолігархізацію, але мало робили. Зеленський прагне, щоб його дії говорили самі за себе», – підкреслила вона.

Твіт Мендель прокоментував шведсько-американський економіст, експерт Atlantic Council Андерс Аслунд.

«Дійсно? Він може назвати [українського бізнесмена Ігоря] Коломойського? Кинути виклик олігархам узагалі нічого не означає. Тому всі так кажуть, але головна проблема – це Коломойський. Може, Зеленський про нього говорить? Чи він усе ще пов’язаний із ним? Чому всі ці маріонетки Коломойського досі залишаються його депутатами?» – заявив експерт.

За інформацією «Детектор Медіа», Мендель після цього звинуватила Аслунда в поширенні дезінформації нібито через те, що його звільнили.

«Містере Аслунд, я дуже розчарована, що на вас так сильно вплинули старі наративи дезінформації. Сподівалася, ви говорите, спираючись на якісну аналітику, а не тільки через те, що вас звільнили», – прокоментувала вона.

Аслунд попросив Мендель попросити вибачення, якщо вона не зможе навести прикладу критичних висловлювань Зеленського про Коломойського.

Останні коментарі, мабуть, видалили з гілки. Вони збереглися на скріншоті, зробленому «Детектор Медіа».

Скріншот: detector.media

Зеленського обрали президентом у 2019 році. До політичної кар’єри він працював у студії «Квартал 95», чиї програми виходили на телеканалі «1+1». Основним власником телеканала є Коломойський, і деякі експерти зазначали, що бізнесмен може впливати на главу держави. Сам президент неодноразово заявляв, що у нього немає жодних особливих стосунків із Коломойським.

У 2020 році Зеленський сказав, що готовий говорити з великим бізнесом і забезпечити йому рівні правила, а натомість хоче, щоб олігархи жили і працювали за законом. Він вважає, що олігархам треба віддати «ролі в масовці, а не головні ролі».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»