ПОЛІТИКА

Мендель про конфлікт із журналістом «Радіо Свобода»: Я не могла вийти із квартири. Неначе тебе занурюють у гівно і тримають там

Прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель в інтерв’ю головній редакторці інтернет-видання «ГОРДОН» Олесі Бацман розповіла, що після конфлікту з журналістом «Радіо Свобода» Сергієм Андрушком на неї спрямували потужну атаку хейту.

Бацман нагадала, що Зеленський у ситуації, коли Мендель штовхнула Андрушка і журналісти вимагали її звільнення, захистив її. Він сказав, що не дасть скривдити прессекретарку, але водночас визнав, що її вчинком керували емоції. Бацман запитала, чи зробила Мендель висновки після тієї історії.

«По-перше, я його не штовхала. В Андрушка така модель роботи – він кидається з мікрофоном. Я могла не стояти так, я могла впасти під нього. Тоді б я його не штовхала, ось як варіант. Є якісь  інстинкти, зрозуміло, що я підняла руки», – пояснила вона.

Мендель повідомила, що після цього інциденту пережила стрес, через який не могла вийти із квартири.

«Це вперше, коли на мене здійснили атаку такої сили і потужності, яка вийшла за межі України. І коли я протягом вихідних настільки закрилася в собі, я була настільки пригніченою, що я такого у принципі не пам’ятаю», – сказала прессекретарка.

За її словами, їй цілодобово в усіх месенджерах надходили повідомлення від хейтерів.

«Я сиділа, я була нажахана. По-перше, вони видали на 15 днів пізніше, ніж це сталося. По-друге, вони вирішили похайпувати на цьому. І точно не понесли жодної відповідальності за те, що перетворять на політичну гру. Мені телефонували з Естонії, із Киргизстану, зі США. Були погрози. Це був колосальний хейт. Неначе тебе занурюють у гівно і тримають там. І ти розумієш, що нічого не можеш вдіяти, а воно ллється і ллється», – зазначила Мендель.

Вона заявила, що ніхто з хейтерів не попросив вибачення.

Дивіться повну версію інтерв’ю на YouTube-каналі «Алеся Бацман».

ВІДЕОВідео: Алеся Бацман / YouTube

27 вересня 2019 року Мендель відштовхувала журналіста «Радіо Свобода» Сергія Андрушка від Зеленського, коли той намагався поставити йому запитання. Вона зазначила, що журналіст «намагався потрапити в особистий простір президента», що, на її думку, могло створювати загрозу його безпеці.

Олеся БАЦМАН
головна редакторка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»