ПОЛІТИКА

Мендель: Зеленський уже ввійшов у підручники історії і ще ввійде

Президент України Володимир Зеленський уже ввійшов у підручники історії і ще ввійде туди. Про це в інтерв’ю головній редакторці видання «ГОРДОН» Олесі Бацман заявила прессекретарка президента Юлія Мендель.

«Він уже ввійшов туди, ну він шостий президент України, звичайно. Він уже ввійшов туди, щойно виграв ці вибори з такою електоральною революцією він відразу має увійти в історію», – вважає вона.

Мендель також зазначила, що про Зеленського в майбутньому ще багато чого напишуть у підручниках.

«Він уже ввійшов і ще ввійде, і буде багато чого написано: і про ту саму боротьбу з олігархатом, і про повну трансформацію країни, про виведення її на абсолютно інший глобальний рівень, про розвиток нас як абсолютно конкурентної держави. Я думаю, [увійде ] як людина, яка буде формулювати ось цю самоідентичність нашу, яку, на жаль, намагалися спростити якимись формулами, які ніяк не накладалися, які він добре дуже інтуїтивно розуміє», – додала прессекретарка Зеленського.

Відповідаючи на запитання чи називатимуть іменем Зеленського вулиці, Мендель зазначила, що його іменем уже називають дітей.

«Я не знаю як вулиці, я цим не займаюся, але серед імен уже є Зеленський. Бачили, що найекзотичніші імена, там є ім’я Зеленського», – розповіла вона.

ВІДЕОВідео: Алеся Бацман / YouTube

Зеленський став президентом у 2019 році, на виборах за нього проголосувало 30,24% виборців. У другому турі, який відбувся 21 квітня, за Зеленського проголосувало 73,22% українців.

Олеся БАЦМАН
головна редакторка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»