КУЛЬТУРА

«Ні, я не погрожую, просто так». Михалков відреагував на розслідування Собчак про вартість його фільмів / Бульвар Шоубіз

Російський кінорежисер і телеведучий Микита Михалков відреагував на розслідування російської журналістки Ксенії Собчак, яка назвала підозрілими кошториси його фільмів. Свій коментар він озвучив в ефірі авторської передачі, яку 6 березня розмістили на YouTube-каналі «БесогонTV».

У передачі Михалков, порушивши тему наклепу, навів уривки розслідування, проведеного Собчак, у якому вона стверджує, що режисер витратив великі суми, виділені з бюджету, на зйомки своїх трьох картин.

Михалков натякнув, що слова Собчак є наклепом. Він заявив, що лише 22% витрачених на зйомки фільмів грошей є бюджетними, а інші знайшли продюсери.

«Ксеніє Анатоліївно, ви ж людина сучасна – ви ж не можете не знати, що у грудні ухвалили закон про покарання за наклеп в інтернеті. Ні, я не погрожую, я просто так, запитання. Якщо ви про це знаєте, навіщо ризикуєте?» – сказав Михалков.

ВІДЕОВідео: БесогонTV / YouTube

Собчак в ефірі авторської передачі «Осторожно: Новости!», яка 19 лютого вийшла на її YouTube-каналі, повідомила, що фільми Михалкова «Стомлені сонцем 2: Передстояння», «Сонячний удар» і «Стомлені сонцем 2: Цитадель» було знято на бюджетні гроші, але вони не мали успіху у глядача.

ВІДЕОВідео: Ксения Собчак / YouTube


Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»