КУЛЬТУРА

«Ну як це свято можна ігнорувати?» Тимошенко з тюльпанами в руках висловилася про 8 Березня / Бульвар Шоубіз

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко поділилася в Instagram знімком із великим букетом тюльпанів.

«8 Березня… Ну як це свято можна ігнорувати? Він же про любов, ніжність, красу. Про перші весняні промені, перші котики на вербі, перший ключ журавлів у небі. Материнство та жіночність – це ті невидимі сили, які впораються із будь-якими викликами», – написала вона.

Наприкінці поста Тимошенко привітала зі святом усіх жінок.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Юлія Тимошенко (@yulia_tymoshenko)

Юлія Тимошенко народилася 27 листопада 1960 року у Дніпропетровську (зараз – Дніпро). З 4 лютого до 8 вересня 2005 року і з 18 грудня 2007-го до 3 березня 2010 року вона обіймала посаду прем’єр-міністерки України, ставши першою і єдиною жінкою – прем’єр-міністеркою у країні.

2010-го, 2014-го і 2019 року Тимошенко балотувалася на пост президента України. 11 жовтня 2011 Тимошенко була засуджена на сім років тюремного ув’язнення у справі про перевищення влади та службових повноважень під час укладання газових контрактів із Росією в січні 2009 року. 22 лютого 2014 року Верховна Рада звільнила Тимошенко з ув’язнення. 14 квітня 2014 року Верховний Суд України закрив «газову» справу Тимошенко.

Зараз Тимошенко очолює фракцію партії «Батьківщина» у Верховній Раді.

Згідно з даними Соціологічної групи «Рейтинг», протягом останніх дев’яти років кількість українців, які святкують Міжнародний жіночий день, поступово зменшується. Так, 2021 року святкувати 8 Марта планує 68% українців. Зазначають, що найістотнішим цей день є для жителів півдня і сходу країни.

Заступниця директора Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Вікторія Захожа повідомляла в березні 2016 року, що Міжнародний жіночий день 8 березня втрачає своє значення для українців, як і решта свят, які були популярними в Радянському Союзі. За її словами, в Україні росте покоління тих, хто вже не застав СРСР, а економічна і військова ситуація у країні вплинула на ставлення до свят, зокрема до тих, які не пов’язані з релігією або патріотичними почуттями.

За даними опитування, проведеного 8–20 лютого 2020 року КМІС, Міжнародний жіночий день є важливим або улюбленим святом для 40% українців.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»