КУЛЬТУРА

Принц Гаррі розповів правду про стосунки з батьком і старшим братом / Бульвар Шоубіз

Британський принц Гаррі, який живе разом із родиною у США, в інтерв’ю американській ведучій Опрі Вінфрі, що 7 березня вийшло на каналі CBS, заявив, що його старший брат принц Вільям і батько принц Чарльз перебувають у пастці, якої не можуть покинути. Про це повідомляють на сайті CBS News.

За словами принца Гаррі, він із любов’ю ставиться до старшого брата, але вони з ним обрали різні шляхи. Герцог Сассекський зазначив, що й сам би ніколи не наважився покинути королівську родину, якби не одруження за американською акторкою Меган Маркл 2018 року.

Принц Гаррі повідомив Вінфрі, що ставлення королівської родини до його дружини відкрило йому очі на те, що відбувається в Букінгемському палаці.

Коментуючи стосунки з батьком, принцом Чарльзом, принц Гаррі заявив, що якоїсь миті той перестав відповідати на його дзвінки.

Молодший син принца Чарльза зізнався, що йому складно зрозуміти поведінку батька, який, за його словами, сам колись був на його місці. Принц Гаррі підкреслив, що не розуміє, як його батько може ігнорувати спілкування зі своїм онуком Арчі.

Резюмуючи сказане, принц Гаррі запевнив, що нинішні труднощі у стосунках не вплинуть на його любов до батька. Він не приховує, що ставиться до нього і свого старшого брата «з жалем».

Принц Гаррі – молодший син принца Чарльза і його покійної дружини, принцеси Діани. Подружжя побралося 1981 року, а за 15 років розлучилося за рекомендацією королеви Великобританії Єлизавети II. За рік після розлучення принцеса Діана загинула у ДТП, намагаючись сховатися від переслідування журналістів.

За вісім років після загибелі принцеси Діани принц Чарльз одружився вдруге – його обраницею стала Камілла Паркер Боулз.

19 травня 2018 року принц Гаррі одружився з американськорю акторкою Меган Маркл. Королева Великобританії Єлизавета II цього дня дарувала йому титул герцога Сассекського. Його дружина після реєстрації шлюбу стала герцогинею Сассекською.

За рік після весілля в подружжя народився первісток – син Арчі. Про другу вагітність герцогині Сассекської Меган стало відомо 14 лютого 2021 року – вона чекає на дівчинку.

Після відмови від королівських повноважень у січні 2020 року принц Гаррі із сім’єю живе у США. 19 лютого 2021 року королева Великобританії Єлизавета II позбавила принца Гаррі та його дружину Меган почесних королівських звань і статусу опікунів британських закладів після того, як пара підтвердила, що не повернеться до виконання обов’язків.

7 березня герцогиня Сассекська заявила, що у свідоцтві про реєстрацію шлюбу вказано іншу дату. За словами дружини принца Гаррі, вони одружилися за три дні до публічної церемонії, яку вона назвала виставою.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»