СВІТ

Російський полковник 8 Березня попросив жінок позначати акаунти колишніх хлопців, щоб їх призвали в армію

Військовий комісаріат Ленінградської області вирішив привітати жінок із 8 Березня й опублікував відеозвернення полковника Юрія Хромова в Instagram. У ньому військовий запропонував позначати в коментарях акаунти колишніх коханих, щоб їх забрали в армію.

«Дозвольте зробити вам невеликий подарунок. Залишайте в коментарях акаунти ваших колишніх, а ми їх зустрінемо на призовних пунктах. І пам’ятайте: у справжнього чоловіка має бути військовий квиток», – сказав він у своєму привітанні.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Адміністрація Ленобласті (@leningrad__region)

Хромов побажав жінкам, щоб їх завжди оточували «справжні захисники не тільки батьківщини», але і їх самих.

У понеділок, 8 березня, в Україні й багатьох країнах світу святкують Міжнародний жіночий день. Згідно з даними Соціологічної групи «Рейтинг», за останні дев’ять років кількість українців, які святкують Міжнародний жіночий день, поступово зменшується. У 2021 році святкувати 8 Березня має намір 68% українців. Також зауважують, що найсуттєвішим цей день є для жителів півдня і сходу країни.

Заступниця директора Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Вікторія Захожа повідомляла в березні 2016 року, що Міжнародний жіночий день 8 березня втрачає своє значення для українців, як і інші свята, які були популярними в Радянському Союзі. За її словами, в Україні росте покоління тих, хто вже не застав СРСР, а економічна і військова ситуація у країні вплинула на ставлення до свят, зокрема до тих, які не пов’язані з релігією або патріотичними почуттями.

За даними опитування, проведеного 8–20 лютого 2020 року КМІС, Міжнародний жіночий день є важливим або улюбленим святом для 40% українців.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»