ПОЛІТИКА

Семінський виводив гроші з «Нафтогазвидобування» через фірми-прокладки – ЗМІ

Колишній голова «Нафтогазвидобування», нинішній нардеп від «Слуги народу» Олег Семінський виводив гроші з видобувної компанії через підконтрольні йому фірми-прокладки і до 2013 року ухилявся від сплати податків, ідеться у статті «РБК-Україна» з посиланням на ексміністра транспорту України Миколи Рудьковського, якого називають одним з акціонерів компанії на той момент.

«У розмові з «РБК-Україна» Рудьковський як один з акціонерів компанії в той період не приховує претензій до топменеджера компанії, який, за його словами, активно займався виведенням грошей через фірми-прокладки, ухиленням від сплати податків і подібними речами», – зазначено в матеріалі.

Агентство пише, що на цю тему є на SoundCloud аудіозапис бесіди між Рудьковським і Семінським, який підтверджує причетність Семінського до схем виведення грошей із «Нафтогазвидобування». За даними «РБК-Україна», на кінець 2012 року податковий борг «Нафтогазвидобування» перед держбюджетом становив 64 млн грн. У підсумку 2012 року вона стала збитковою компанією і завершила рік із негативним фінансовим результатом у розмірі 381 млн грн.

Рудьковський напередодні передав до редакції видання «ГОРДОН» лист, який він надіслав президенту України Володимирові Зеленському у зв’язку із кримінальним переслідуванням у справі про викрадення 2012 року Семінського. Рудьковський заявив, що йому відомо про візит Семінського 5 березня до президента і що під час цієї зустрічі нинішній нардеп від «Слуги народу» намагався отримати можливість незаконно вплинути на правоохоронну систему та суди.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»