КУЛЬТУРА

«Скажу всій країні – із сексом проблема». Білик прокоментувала гостьовий шлюб із чоловіком, який проживає в Москві / Бульвар Шоубіз

Українська співачка Ірина Білик розповіла Каті Осадчій в ефірі передачі «Світське життя», яка 6 березня вийшла на каналі «1+1», що зараз у них із чоловіком, російським режисером азербайджанського походження Асланом Ахмадовим, який проживає в Москві, проблеми із сексом.

«Скажу всій країні – із сексом проблема. По інтернету це неможливо. Тому можете мені не заздрити», – повідомила артистка.

Билік уперше повідомила про весілля з Ахмадовим 2016 року, підкресливши, що церемонія відбулася 18 березня, за кілька років до цього. Точний рік реєстрації стосунків артистка не повідомила.

9 грудня 2015 року Білик і Ахмадов стали батьками. Їхнього спільного сина Табріза народила сурогатна мати. У Білик також є старший син Гліб Оверчук від моделі Андрія Оверчука. Подружжя живе в гостьовому шлюбі.

У квітні 2020 року співачка в авторській програмі головної редакторки видання «ГОРДОН» Олесі Бацман зізналася, що її влаштовує гостьовий шлюб з Ахмадовим.

«Це суперстосунки, тому що сумуєш, коли він не приїжджає. Ти його кохаєш, потім ви знову розлучаєтеся», – описала вона тоді стосунки з чоловіком.

У січні 2021 року артистка зауважила, що щодня бачиться з чоловіком в онлайн-форматі.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»