СВІТ

США мають намір провести кібератаки проти Росії – The New York Times

Сполучені Штати планують провести кібератаки проти Росії. Про це з посиланням на інформацію офіційних осіб США поінформувала 7 березня The New York Times.

«Перший великий крок» збираються зробити протягом найближчих трьох тижнів. Заплановано, що дії будуть прихованими для світу, але очевидними для російських спецслужб, російських військових і президента РФ Володимира Путіна.

Дії в кіберпросторі будуть супроводжуватися санкційними рішеннями Вашингтона.

Видання зазначає, що адміністрація Джо Байдена вирішила вжити відповідних заходів після того, як приватна фірма з кібербезпеки FireEye виявила, що російські хакери зламали наприкінці 2020 року урядові ресурси США, і цей факт залишався певний час непоміченим.

The Washington Post повідомляла про причетність хакерів угруповання APT29, відомої як Cozy Bear, до кібератаки на урядові сайти США, серед яких міністерства фінансів і торгівлі країни, яка сталася 13 грудня 2020 року. Хакери, за інформацією видання, співпрацюють зі Службою зовнішньої розвідки Росії.

Жертвами атаки стали державні, консалтингові, технологічні, телекомунікаційні та нафтогазові компанії у США, Європі, Азії та на Близькому Сході. Організації зламали через сервер оновлень системи управління мережею, створений фірмою SolarWinds.

13 грудня стало відомо, що хакери, які, імовірно, працюють на Росію, викрали інформацію з міністерства фінансів США і управління з телекомунікацій та інформації міністерства торгівлі країни.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»