СПОСІБ ЖИТТЯ

Ткаченко: Які б сенси не вкладали у святкування 8 Березня, це в першу чергу про рівність та повагу

Святкування Міжнародного жіночого дня найперше пов’язано із захистом прав жінок і повагою до них. Про це в Telegram 8 березня заявив міністр культури України Олександр Ткаченко.

«Мої вітання з 8 Березня. Які б сенси не вкладали у святкування чи відзначення цього дня, для мене він у першу чергу про рівність та повагу. Про гідну оплату праці для жінок та однакові умови й можливості незалежно від статі. Якби раніше було б переосмислення гендерних ролей, було б більше видатних жіночих імен у культурі та історії, яким просто не давали можливості висловити свою позицію та посісти омріяну посаду. На жаль, не в наших силах змінити минуле, але ми впливаємо на теперішнє й майбутнє. Сучасне європейське суспільство має бути сучасним і ментально», – підкреслив Ткаченко.

Він зазначив, що в його міністерстві більшість посад обіймають саме жінки.

«Нехай це буде прикладом для інших відомств, який варто наслідувати. Завдяки жінкам ми, чоловіки, наполегливо йдемо до мети та не розслабляємося. Надзвичайно цінно, що ви поруч із нами, а ми – із вами. Вдячний вам за талант, мудрість та приклад для наслідування в багатьох речах», – написав міністр.

8 березня у світі святкують Міжнародний жіночий день.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»