КУЛЬТУРА

Верещук: Батьки не могли, а армія зробила те, що мала зробити, – поставила мене у стрій / Бульвар Шоубіз

Народний депутат від «Слуги народу» Ірина Верещук заявила, що на своєму прикладі переконана в тому, що виконання студентами військових університетів обов’язків, які не пов’язані з навчанням, допомагає сформувати характер. Відео коментаря опубліковано 6 березня на її сторінці в Facebook.

«Я дискутую з натовськими представниками, коли вони говорять, що незрозуміло, коли вони проходять, наприклад, у військовому університеті і біля них курсанти метуть плац. Для них це незрозуміло. Вони вважають, що це зайва робота, яка не потрібна. Я теж так вважала, коли навчалася», – заявила Верещук.

За словами нардепки, зараз її думка змінилася.

«На собі особисто переконалася, що це та праця, яка допомагає сформувати себе. Батьки не могли мене поставити у стрій вдома – я була така енергійна, емоційна, імпульсивна, а армія зробила те, що мала зробити,  поставила мене у стрій», – підкреслила Верещук.

Вона зізналася, що завдяки цій «непотрібній» праці стала людиною, для якої немає поняття «не можу».

«Праця, яка, як ми зараз говоримо, непотрібна: «Чому я, чому я повинна бути днювальним, чому я повинна цю картоплю чистити, вставати о 4.00», – зробила з мене людину, яка каже: «Немає слова «не можу». Ти встаєш і працюєш», – резюмувала вона.

https://www.facebook.com/vereschuk.iryna/videos/1603320963187754/

Верещук навчалася у військовому інституті Національного університету «Львівська політехніка», на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, а також у Національній академії державного управління президента України. Після закінчення військового інституту п’ять років служила у Збройних силах України.

Верещук – справа. Фото: Ірина Верещук / Facebook

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»