СВІТ

У Фінляндії до кінця березня введуть локдаун через поширення COVID-19

У більшості регіонів Фінляндії почався локдаун, який триватиме до 28 березня, пише фінський портал Yle 8 березня.

Фінське агентство транспорту і комунікацій Traficom обмежить кількість пасажирів у громадському транспорті в областях Пяйят-Гяме і Пірканмаа. Парламент країни затвердив законопроєкт, що забороняє працювати ресторанам із 9-го до 28 березня в 15 регіонах, окрім Північного Саво, Північної Карелії, Кайнуу і Центральної Погьянмаа. Ресторани можуть продавати їжу на винос.

Учнів середніх і старших класів до 28 березня переведуть на дистанційне навчання, зазначило видання Helsingin Sanomat. Також зупинять групові заняття для людей від 12 років. Дошкільні заклади освіти і початкові школи працюватимуть.

Окрім цього, у Фінляндії не дозволять проводити змагання командних видів спорту, заняття у фітнес-центрах і басейнах. У період локдауну закриють парки розваг, зоопарки й торгові центри.

У Фінляндії станом на 8 березня від початку пандемії виявлено майже 63 тис. осіб, заражених коронавірусом. Померло від COVID-19 767 людей, а одужало 46 тис. хворих, свідчать дані американського Університету Джонса Гопкінса.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»