СВІТ

У США вакцинованим проти коронавірусу дозволили спілкуватися без дистанції і масок

У США особам, яким повністю зробили щеплення проти коронавірусу, дозволили спілкуватися з іншими вакцинованими громадянами без масок і дотримання соціальної дистанції. Про це повідомляє Reuters.

Директорка Центру з контролю і профілактики захворювань США Рошель Валенськи заявила під час брифінгу, що повністю вакциновані також можуть відвідувати невакцинованих людей, якщо вони не входять у зону ризику зараження і живуть разом.

Водночас повністю вакцинованим особам рекомендують уникати великих зібрань людей, носити маски, коли вони перебувають із людьми, які схильні до ризику важкої форми COVID-19 або з невакцинованими, з якими вони не живуть разом.

Як зазначає Reuters, приблизно 30 млн осіб, або 9,2% населення США, повністю вакцинували препаратами проти COVID-19. Майже 18% населення США, або 58,9 млн дорослих ввели хоча б одну дозу вакцини проти COVID-19.

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, США зараз на першому місці за кількістю хворих на COVID-19. У країні підтвердили 29 млн випадків хвороби, 525 тис. осіб померли.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»