СВІТ

YouTube видалив канали військових, відповідальних за переворот у М’янмі

Відеохостинг YouTube видалив канал військових, які вчинили переворот у М’янмі, через різку ескалацію насильства проти протестувальників. Про це повідомив представник компанії американському телеканалу CNN 5 березня.

У YouTube уточнили, що 5 березня заблокували кілька каналів, пов’язаних із військовими М’янми, серед них – державні MRTV і Myawaddy Media. Відеохостинг закрив низку каналів і видалив кілька відео відповідно до правил спільноти й чинного законодавства, пояснив рішення компанії її представник.

Контент із М’янми обмежили і в TikTok. Пропаганди ненависті й насильства абсолютно не має бути на цій платформі, заявив представник TikTok у п’ятницю.

Після військового перевороту в М’янмі соціальні мережі активізували реакцію на політичну ситуацію у країні, повідомив CNN. Зокрема, 21 лютого соцмережа видалила сторінку збройних сил М’янми, які влаштували військовий переворот у країні. Facebook розглядає ситуацію в М’янмі як надзвичайну.

Військові в М’янмі 1 лютого усунули від влади уряд Аун Сан Су Чжі й затримали інших очільників керівної партії «Національна ліга за демократію» і членів уряду. Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш висловив занепокоєність через те, що сталося в М’янмі. Він назвав переворот серйозним ударом по демократичних реформах у країні. Вашингтон заявив про перегляд режиму санкції проти М’янми через військовий переворот.

Після перевороту у країні розпочалися протести. У зв’язку з ними влада обмежила роботу Facebook, Instagram, Messenger і деяких серверів WhatsApp. 4 лютого влада М’янми доручила ввести блокування Facebook і його сервісів для «збереження стабільності» у країні. 14 лютого в М’янмі майже повністю вимкнули інтернет.

Правоохоронці жорстко розганяють мітингувальників. За даними ООН, під час протестів загинуло щонайменше 38 людей. Сили безпеки затримують також дітей. За інформацією ЮНІСЕФ, лише 3 березня було вбито не менше ніж п’ятьох дітей і чотирьох важко поранено.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»