КУЛЬТУРА

Єлизавета II обговорила з принцом Чарльзом і принцом Вільямом інтерв’ю принца Гаррі та його дружини Меган – ЗМІ / Бульвар Шоубіз

Після інтерв’ю британського принца Гаррі та його дружини Меган, які проживають у США, американській журналістці Опрі Вінфрі королева Великобританії Єлизавета II провела нараду, учасниками якої стали її син принц Чарльз й онук принц Вільям. Про це 8 березня повідомив британський таблоїд Daily Mail, посилаючись на інформацію, надану людьми, ознайомленими із ситуацією в Букінгемському палаці.

Коментуючи стан членів королівської родини, інсайдери заявили, що всі вони в шоці й журбі, а саме інтерв’ю принца Гаррі та його дружини Меган порівнюють із натисканням на ядерну кнопку. Водночас усі відчувають необхідність зберегти «гідне мовчання», проявивши доброту і співчуття.

Таблоїд також повідомляє, що в Букінгемському палаці нібито склали заяву про те, що представники королівської родини, як і раніше, ставляться до принца Гаррі та його дружини з любов’ю, але Єлизавета II відмовилася її підписувати, посилаючись на необхідність детальніше розібратися в ситуації.

Інтерв’ю Вінфрі з принцом Гаррі та його дружиною Меган транслювали в ефірі американського каналу CBS 7 березня. У розмові з журналісткою пара розповіла, що змусило їх відмовитися від королівських обов’язків, коли насправді вони одружилися і як представники королівського палацу побоювалися, що їхній первісток народиться із «занадто темним кольором» шкіри, оскільки мати герцогині Сассекської є афроамериканкою.

Видання New York Times 8 березня повідомило, що трансляцію інтерв’ю переглянуло 17,1 млн осіб.

Британське видання Daily Telegraph в огляді, опублікованому 8 березня, підкреслило, що інтерв’ю обіцяло бути сенсаційним, але перевершило ці очікування. Зі свого боку британський таблоїд Daily Mail, посилаючись на думку експертів, назвав розмову герцога й герцогині Сассекської з американською ведучою принизливою для королівської родини Великобританії, а позицію пари визнав егоїстичною.

Американське видання The Wall Street Journal, посилаючись на джерела, ознайомлені з деталями угоди, повідомило, що CBS заплатив за інтерв’ю продюсерській компанії Вінфрі Harpo Productions понад $7 млн (приблизно 195 млн грн). Зазначають, що герцог і герцогиня Сассекська не одержать компенсації за участь у зніманні.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»