КУЛЬТУРА

41-річний Гаврилюк заявив, що прочитав перші у своєму житті 100 книжок / Бульвар Шоубіз

41-річний колишній народний депутат України Михайло Гаврилюк 8 березня у Facebook повідомив, що закінчив читання 100-ї книжки у своєму житті.

«Так, [дочитав] 100-ту книжку за все своє життя. Не враховуючи, звісно, дитячих. Я дізнався стільки всього, про що раніше навіть уявлення не мав, і тепер мрію відмітити у своєму списку 200, 300, 400 і… книг. Пишу це не для того, щоб похвалитися. Просто я вкотре сам собі довів, що моя улюблена притча про носорога, який іде до своєї мети, незважаючи ні на що, працює. Ніколи не пізно почати вчитися. Ніколи не пізно почати читати. Не поспішайте з висновками, не кладіть на людях тавро, як на непригодних до якоїсь справи. Бо якщо людина хоче, вона зміниться», – написав він.

В опублікованому Гаврилюком списку прочитаних книжок під першим номером вказано Конституцію України. Також там присутня трилогія українського письменника Всеволода Нестайка «Тореодори з Васюківки» та інші твори українських та зарубіжних авторів.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2877095962575855&id=100008264370063

Гаврилюк став відомим після того, як під час Євромайдану з’явилося відео знущань співробітників міліції з нього.  Протестувальника роздягли догола і примушували фотографуватися із силовиками. Після перемоги Революції гідності Гаврилюка обрали нардепом.

2016 року Гаврилюк одружився. Його обраницею стала 22-річна студентка, з якою він познайомився на Майдані. Восени 2016 року у подружжя народилася донька Злата.

Після закінчення депутатської каденції Гаврилюк заявив, що підробляє водієм таксі.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»