ПОЛІТИКА

Ар’єв про заяви Мендель про Порошенка: Не пам’ятаю, щоб в Україні прессекретар президента опускався до хамства в бік політичних опонентів

Критикуючи п’ятого президента України Петра Порошенка, прессекретарка чинного глави держави Володимира Зеленського Юлія Мендель опустилася до грубіянства, заявив на своїй сторінці у Facebook народний депутат від «Європейської солідарності» Володимир Ар’єв.

«Не пам’ятаю, щоб в Україні прессекретар президента опускався до хамства в бік політичних опонентів. Були шпильки між політиками, були гострі шпильки, було протистояння влади з опозицією, часом – із високою напругою. Образ і прозивання від президентських прессекретарів ще не було. Мендель змогла. Хотілося обляпати брудом Порошенка? Вийшло жалюгідно і огидно», – написав Ар’єв.

За його словами, нинішня влада привносить нововведення, «тільки від них здебільшого тхне».

https://www.facebook.com/volodymyr.ariev/posts/4150874761642015

В інтерв’ю головній редакторці інтернет-видання «ГОРДОН» Олесі Бацман Мендель заявила, що Порошенко не робить нічого корисного для держави.

«[Він] підлий, користується дуже брудними інструментами, небезпечний», – сказала Мендель.

Навесні 2019 року Зеленський виграв вибори президента України у на той момент глави держави Порошенка. У першому турі Зеленський набрав 30,24% голосів, Порошенко – 15,95%, вони вийшли до другого туру. У другому турі за Зеленського проголосувало 73,22% виборців, за Порошенка – 24,45%.

У травні 2020 року Зеленський заявив, що на відміну від свого попередника, він – «чесний і порядний». «Я всім відрізняюся від Порошенка: і фізіологічно, і як президент», – сказав глава держави. Він зазначив, що не готовий співпрацювати «з олігархом Порошенком».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»