СВІТ

Боротьба з коронавірусом сприяла зниженню захворюваності на грип – ВООЗ

Заходи, яких вживають для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, сприяли зниженню рівня захворюваності на грип. Про це голова відділення пандемічних та епідемічних захворювань ВООЗ Сільві Брійон заявила на брифінгу 8 березня, трансляцію вели в YouTube.

Брійон назвала цю тенденцію одним із найпозитивніших результатів обмежень.

«Ми відстежуємо сезонну захворюваність на грип та можемо сказати, що в південній півкулі ми спостерігаємо вкрай низьку циркуляцію. Цьому може бути низка пояснень, однак найреальніша гіпотеза полягає в тому, що ті заходи, яких вжито для боротьби з коронавірусом, є вкрай ефективними для боротьби і з сезонним грипом», – зазначила вона.

За словами Брійон, цьогоріч знизилася захворюваність на інші вірусні інфекції.

«На даному етапі ми можемо зробити висновок, що вжиті заходи, які ефективні для боротьби з коронавірусом, украй ефективні також для боротьби з іншими інфекційними захворюваннями», – сказала вона.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

У зв’язку з поширенням інфекції в більшості країн ввели карантинні обмеження. В Україні зараз діє так званий адаптивний карантин.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»