СВІТ

Букінгемський палац відреагував на заяви Меган Маркл і принца Гаррі про расизм

У Букінгемському палаці стурбовані останніми заявами принца Гаррі та його дружини Меган Маркл про расові питання. Про це йдеться в заяві палацу, опублікованій BBC.

Згідно із заявою, у королівській родині дуже серйозно сприйняли слова Маркл про те, що вона під час першої вагітності зіткнулася з побоюваннями з боку одного із представників Букінгемського палацу, що колір шкіри майбутньої дитини може виявитися «дуже темним».

У Букінгемському палаці зазначили, що «вся родина засмучена, дізнавшись повною мірою, наскільки складними були останні кілька років для Гаррі та Меган».

У заяві також ідеться, що «хоча деякі спогади можуть відрізнятися, [королівська] родина сприймає їх дуже серйозно і розгляне у приватному порядку».

Принц Гаррі одружився з американською актрисою Меган Маркл у травні 2018 року. За рік у подружжя народився первісток – син Арчі. Про другу вагітність герцогині Сассекської Меган стало відомо 14 лютого 2021 року – вона чекає на дівчинку.

Після відмови від королівських повноважень у січні 2020 року принц Гаррі із сім’єю проживає у США. 19 лютого 2021-го королева Великобританії Єлизавета II позбавила принца Гаррі та його дружину Меган почесних королівських звань і статусу опікунів британських закладів після того, як пара підтвердила, що не повернеться до виконання обов’язків.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»