КУЛЬТУРА

«Це каторга. Коли не можна нормально опустити руки». Ширвіндт розкрив нові подробиці хвороби Андрія Миронова / Бульвар Шоубіз

Російський актор Олександр Ширвіндт в інтерв’ю MK.ru розповів, яким йому запам’ятався покійний друг, радянський актор Андрій Миронов.

«Відчуття танцювальності, вокальності, шампанського 24 години на добу, про що постійно говорять… А насправді фігура була трагічною. По-перше, він увесь час хворів. Весь цей фурункульоз – каторга ж. Коли не можна нормально опустити руки, коли це може виникнути невідомо де», – сказав актор.

Він зазначив, що ще за 15 років до смерті Миронова лікарі виявили у нього «в голові якесь утворення».

«А до цього всі медичні світила запевняли, що його головні болі, погане самопочуття – усе від перевтоми, «багато працюєте», – зазначив він.

Ширвіндт пояснив, що після розриву аневризми Миронову не робили операції, оскільки після неї він не повернувся б до нормального життя.

«І все це в сумі давало іншу сторону життя Андрійка. Це була стоїчна особистість. З його працьовитістю і його трудоголізмом він весь час перемагав біль. Водночас він із тих професіоналів (якщо міряти за високою планкою), які патологічно обожнювали грати. Такими були Льолик [Олег Табаков], Андрушко, Армен [Джигарханян], Валька [Гафт], режисер Володя Басов. Їм тільки грати! Фанатизм такий. Це якість, якій можна позаздрити, – хотіти працювати. І це не розпорошеність була, а така манія бажання – усе відчути, понюхати, зіграти», – заявив Ширвіндт.

7 березня Андрію Миронову виповнилося б 80 років.

Акторові стало зле 14 серпня 1987 року під час гастролей у Ризі. Він помер, не приходячи до тями, 16 серпня того самого року.

Найвідоміші фільми з його участю – «Людина з бульвару Капуцинів», «Блондинка за рогом», «12 стільців», «Солом’яний капелюшок», «Троє в човні, не рахуючи собаки», «Божевільний день, або Одруження Фігаро», «Діамантова рука», «Неймовірні пригоди італійців у Росії», «Небесні ластівки», «Три плюс два».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»