СПОСІБ ЖИТТЯ

«Це нормально – мати вібратор». Милованов прокоментував звільнення співробітниці ЦВК після поста в соцмережі

Радник глави Офісу президента України Тимофій Милованов в ефірі телеканала «Україна 24» 8 березня прокоментував ситуацію, внаслідок якої помічниця голови Центрвиборчкому України з комунікацій Анжела Яременко звільнилася з ЦВК.

«Я вважаю, що це неприйнятно – цькувати людей. Це нормально – мати вібратор, нічого тут такого немає. Це просто показує відсталість частини нашого суспільства в питанні сексуальної освіти», – сказав Милованов.

Він зазначив, що новину про вібратор не мають обговорювати на національному рівні.

«Я 15 років назад працював у Німеччині. Для мене тоді як для українця було шоком – я займався йогою на вулиці, по діагоналі був гей-клуб, а навпроти – секс-шоп, і ще по діагоналі – церква. І вони всі разом, буквально 10 метрів один від одного, якось уживалися. А у нас чуть що – вібратор собі хтось купив – усе, новина рівня національних», – сказав Милованов.

Яременко, яка веде блог під псевдонімом Bad Mama, 28 лютого у Facebook опублікувала пост, де розповіла, що на День святого Валентина їй подарували вібратор. Після хвилі хейтерських коментарів вона вирішила звільнитися із Центрвиборчкому.

Вона написала, що ухвалила таке рішення, тому що хоче бути відкритою, а також через те, що команда, яку вона створила, має продовжити роботу, «не наражаючись на ризики нових вкидань та атак».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»