КУЛЬТУРА

Go-A повністю переписала пісню, з якою представлятиме Україну на «Євробаченні 2021» / Бульвар Шоубіз

Солістка української групи Go-A Катерина Павленко 9 березня в ефірі Суспільного телебачення заявила, що їм довелося повністю переписати пісню «Шум», із якою вони будуть представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення 2021» у Нідерландах. Про це повідомляють на сайті НСТУ.

За словами солістки, музикантам довелося відмовитися від використання в композиції слів з українських народних пісень і скоротити хронометраж пісні до трьох хвилин, як того вимагає регламент конкурсу.

«Новий текст, звісно ж, також заснований на українському фольклорі. Це матеріал, із яким ми працюємо із 2012 року і не збираємося нічого змінювати. Новий текст є є немовби сиквелом до попередньої версії, продовженням пісні, випущеної в січні, але трохи в іншому настрої, веселішому. Так, у старій версії ми закликали весні і надіялися на неї, а в новій вона вже прийшла і ми всі дуже раді», – розповіла Павленко.

Вона підкреслила, що колектив вирушить на конкурс без балету і бек-вокалу.

2021 року конкурс проведуть на арені Ahoy у Роттердамі (Нідерланди) 18-го, 20-го і 22 травня – через пандемію коронавірусу захід відбудеться в новому форматі.

Участь у конкурсі візьмуть представники 40 країн – 5 березня стало відомо, що Вірменія не скеровуватиме свого представника на конкурс.

Україну представляють переможці торічного нацвідбору – група Go-A із піснею «Шум», яку обрало журі нацвідбору, прослухавши три композиції колективу. Презентація треку «Шум» відбулася в січні 2021 року.

Увечері 9 березня музиканти презентують остаточну версію пісні та новий відеокліп.

За словами українського продюсера Володимира Бебешка, колектив має шанс потрапити у п’ятірку переможців, якщо артистам удасться «загорнути пісню у правильну обгортку».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»