ПОЛІТИКА

Голова ДФС Мельник розповів, як відбуватиметься ліквідація держоргану

Голова Державної фіскальної служби України Вадим Мельник розповів про плани щодо ліквідації КПК органу та організації боротьби з тіньовою економікою. Про те, як це відбуватиметься, він повідомив в інтерв’ю «РБК-Україна», опублікованому 9 березня.

«Зараз ми перехідна ланка між старою системою і якісно новим правоохоронним органом. Тому не маємо права жодним чином збавляти темп. Я, як керівник, маю забезпечувати ефективну операційну роботу. Наша головна мета – виявлення та розслідування кримінальних злочинів за фактами несплати податків до бюджету. Результатом цієї роботи має бути відшкодування збитків та забезпечення невідворотності покарання», – сказав Мельник.

Голова служби зазначив, що зараз відбуваються кадрові зміни та формування нової штатної структури, у якій замінять майже 70% керівного складу.

Мельник розповів, що зі створенням нового органу важливо чітко організувати процес, під час якого боротьбу зі злочинами в економічній сфері не буде припинено.

«Виконавчій владі треба чітко організувати процес, починаючи з розроблення дорожньої карти з конкретними дедлайнами. Боротьба зі злочинами в економічній сфері не повинна бути перервана, тобто нам необхідно обов’язково, щоб функції щодо забезпечення економічної безпеки держави не перервалися, а відразу почали виконуватися іншим, новоствореним органом», – сказав Мельник.

9 грудня Кабмін погодив його кандидатуру на посаду голови Державної фіскальної служби України. 21 грудня його призначили на цю посаду.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»