СПОРТ

Японія хоче провести Олімпійські ігри в Токіо без іноземних глядачів – ЗМІ

Японський уряд вирішив не допускати іноземних глядачів на Олімпійські й Паралімпійські ігри в Токіо цього літа через пандемію. Про це повідомляє агентство Kyodo, посилаючись на неназваних офіційних осіб, обізнаних у питанні.

Уряд Японії дійшов висновку, що приймати фанатів з-за кордону неможливо через пандемію, зокрема через виявлення в багатьох країнах нових і заразніших штамів коронавірусу.

Крім того, за словами джерел, організаційний комітет вирішив, що церемонію відкриття Олімпіади необхідно провести за зачиненими дверима, допустивши лише учасників і запрошених до участі в заході, щоб уникнути великого скупчення людей.

Після церемонії у футбольному тренувальному центрі J-Village приблизно 10 тис. бігунів пронесуть вогонь по 47 префектурах Японії перед відкриттям Олімпіади 23 липня.

Офіційне рішення щодо допуску іноземних глядачів на Ігри влада Японії, як очікують, ухвалить наприкінці цього місяця після обговорення з Міжнародним олімпійським комітетом.

Олімпійські ігри 2020 мали відбутися в Токіо з 24 липня до 9 серпня торік, через поширення коронавірусної інфекції прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе й президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах ухвалили рішення перенести їх на рік.

Цього року Олімпійські ігри мали відбутися в Токіо з 23 липня до 8 серпня. Як свідчить опитування, більшість японців проти проведення Олімпіади через пандемію.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»