КУЛЬТУРА

«Мені писали: «Дайте дорогу людям із народу». 57-річний чоловік Сумської прокоментував участь у «Голосі країни» / Бульвар Шоубіз

Чоловік 54-річної української актриси Ольги Сумської – 57-річний співак і актор Віталій Борисюк в інтерв’ю, яке 9 березня опубліковано на сайті «Факти», заявив, що, ставши учасником шоу «Голос країни» на каналі «1+1», не звертає уваги на критику глядачів.

«Я не пошкодував, що пішов у проєкт. Хоча відгуки були не лише позитивні. Хтось писав, мовляв, чого ви поперлися, дайте дорогу молодим! Але перепрошую – вік тут ні до чого. Суть проєкту в тому, щоб підкорити голосом. І не важливо, скільки років виконавцю, професіонал він чи ні. Вік учасників не лімітований. Також мені писали: «Дайте дорогу людям із народу!» Але ми всі вийшли з народу. Одним словом, на все це я не звертаю уваги і йду далі», – заявив артист.

Прем’єра 11-го сезону шоу «Голос країни» відбулася 24 січня. Тренерами проєкту є співачки Тіна Кароль і Dorofeeva (Надя Дорофєєва) та співаки Олег Винник і Monatik. Борисюк за підсумками сліпих прослуховувань став учасником команди Винника. Дружина Борисюка зізналася, що наполягла на тому, щоб артист узяв участь у шоу.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»