ПОЛІТИКА

Мендель розповіла, чому Зеленський звільнив Богдана

Прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель вважає, що він звільнив керівника Офісу президента Андрія Богдана, бо той «радше став більш деструктивним, аніж конструктивним». Про це вона заявила в інтерв’ю головній редакторці інтернет-видання «ГОРДОН» Олесі Бацман.

Журналістка запитала, чи важко Зеленський розходиться з людьми, з якими працює або дружить.

«Я з ним про це не розмовляла. Але зважаючи на те, яка він людина, він дуже цінує людей, які з ним поруч», – відповіла Мендель.

На прохання охарактеризувати Богдана вона сказала: «Втрачений, юридично грамотний».

У цьому самому інтерв’ю Мендель розповіла, що Богдан був проти її призначення прессекретаркою. «Ну не зайшла я йому як людина», – сказала вона.

Юриста й економіста Богдана у травні 2019 року призначили главою Адміністрації Президента (пізніше відомство перейменували на Офіс президента). У лютому 2020-го Зеленський звільнив Богдана. В інтерв’ю «Українській правді» президент назвав призначення Богдана помилкою, оскільки всередині команди почалися конфлікти. Після звільнення Богдана Зеленський призначив главою Офісу президента свого помічника Андрія Єрмака.

Богдан розповів, що під час звільнення Зеленський сказав йому: «Ти – як нелюба жінка. Я не знаю, що ти правильно робиш, що ти неправильно робиш. Але ти викликаєш у мене агресію в усьому».

ВІДЕОВідео: Алеся Бацман / YouTube

Олеся БАЦМАН
головна редакторка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»