ПОЛІТИКА

Мендель розповіла, як Зеленський відреагував на чутки про її вагітність від нього

Прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель повідомила, що Зеленський перевів тему її нібито вагітності від нього жартома, а з дружиною президента Мендель цієї теми не обговорювала. Про це вона розповіла в інтерв’ю головній редакторці інтернет-видання «ГОРДОН» Олесі Бацман.

За словами Мендель, у липні 2020 року, коли сталося «вкидання» про її нібито вагітність, Зеленський перевів цю тему на жарт. «Ну, запитав: «Як справи?» – посміявся, типу: «Ти при надії?» «Ну він сам сміявся, це було смішно», – сказала вона.

Водночас, зазначила спікерка, непристойних жартів президент собі не дозволяв. «Ми не переходимо якихось меж», – підкреслила вона.

«Ви знаєте, він дуже зайнята людина насправді, а це – чергова дурна абсолютно атака, яка засвідчує примітивність мислення, тому що як ти можеш атакувати молоду дівчину? Ну найпримітивніше – секс із начальником» , – додала Мендель. Вона зазначила, що основний удар було спрямовано не так на неї, а «по головній чоті держави», і вони із президентом це обговорювали. «Я завтра йду, післязавтра ніхто не знає, хто така Мендель. Питання ж не в мені», – пояснила прессекретарка.

Із дружиною президента Оленою Зеленською Мендель цієї теми не обговорювала, але підкреслила, що вона – «людина, яка абсолютно тверезо мислить і розуміє, що відбувається».

«Це настільки низько і далеко взагалі від чого-небудь, що немає сенсу це обговорювати. Це може бути рівень «60 минут», але точно не наш», – заявила вона і розповіла, що російське ток-шоу присвятило її вигаданій вагітності цілий блок. «60 «минут», п’ять експертів і жодної вагітності», – пожартувала Мендель.

Бацман зазначила, що у відеозверненні, в якому Мендель заявила, що чутки – фейк, вона виступила в «образі Есмеральди»: з голими плечима і розпущеним волоссям. «Чому ти обрала цей одяг?» – запитала журналістка.

«Я була на фотозйомці. І я розуміла, що воно розгорається і що звичайним, нормальним людям, які сидять онлайн, – їм просто потрібно було сказати, що це фейк… Мені потрібно було послати меседж, це потрібно було зробити швидко», – заявила Мендель.

Вона не вважає, що її вибір одягу був чимось неправильним. «Це була дуже довга, до речі, чорна сукня, з довгими рукавами… Гарна сукня. Вона не з дешевих», – додала прессекретарка.

За її інформацією, якийсь відомий блогер присвятив цій сукні цілий випуск, але вона його не бачила.

«Ти ніколи не знаєш у моїй ситуації, на що будуть дивитися – то каблук обговорять, то зачіску, то ще щось. Є навіть Telegram-канал «Брови Мендель». Реально брови взяли! Навіщо? Хто це робить?» – підкреслила Мендель.

ВІДЕОВідео: Алеся Бацман / YouTube

У липні Мендель виступила з відеозверненням в Instagram і прокоментувала матеріал про фейки, в яких її згадують як нібито вагітну від глави держави.

Мендель розмістила посилання на матеріал «24 каналу», опублікований 10 липня. Першою в сімці найгучніших фейків року згадано вагітну нібито від Зеленського Мендель. Авторами цієї інформації названо засновника політичного руху на підтримку п’ятого президента України Петра Порошенка «25%», журналіста Романа Реведжука, а також колишнього народного депутата Геннадія Балашова.

Олеся БАЦМАН
головна редакторка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»