ПОЛІТИКА

Мендель: Зеленський навіть Facebook уже видалив у себе з телефона

В інтерв’ю головній редакторці видання «ГОРДОН» Олесі Бацман прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель заявила, що президент видалив Facebook на своєму телефоні.

На запитання, скільки часу президент може з різних причин проводити в соцмережах, Мендель відповіла: «Зараз менше».

«Зазвичай коли ми на роботі, я особливо не бачу. Він бере телефон: йому надсилають різні повідомлення. Він не бере телефон, щоб посидіти у соцмережах. Він, по-моєму, навіть Facebook уже видалив у себе з телефона. Він каже: «А який сенс?» – розповіла вона.

Бацман зазначила, що, за словами кількох людей із команди президента, часто трапляється, що коли вони у Facebook щось коментують або лайкають, за якийсь час Зеленський особисто передзвонює і питає про причини. «Дійсно настільки важливо Зеленському те, що відбувається у Facebook, у YouTube, якщо він так за цим стежить? І чому це важливо?» – запитала вона.

«Володимир Зеленський – настільки масштабна людина, що я б навіть так не формулювала цього запитання. Він насправді не непокоїться через лайки або коментарі, або якісь пости. Він думає про глобальну стратегію інформаційно здорового суспільства. І соцмережі сьогодні відіграють у цьому величезну роль. Тому що дезінформація б’є по психіці людей. Вона створює просто нездорову атмосферу, м’яко кажучи», – відповіла Мендель.

Вона також розповіла, що сама видалила Telegram із телефона за порадою Служби безпеки і переглядає його з ноутбука вечорами. Окрім того, спікерка президента закривала коментарі у своєму Facebook на прохання фахівців SMM.

«Я думаю, це було правильно, тому що в нас тоді був вакуум великий, було багато дезінфи: дійсно багато. І журналісти дуже часто не відрізняли, де ось ці боти: атака меседжами іншої сторони, – а де справжні люди. І писали про це матеріали, вийшла така негативізація образу», – розповіла вона.

Кілька днів тому Мендель усе ж відкрила коментарі, щоб піднімати рейтинг своїх постів.

ВІДЕОВідео: Алеся Бацман / YouTube

Сьогодні Зеленський заявив, що українці мають уміти з дитинства розпізнавати пропаганду і фейки. «Коли ми беремо в руки телефон, вмикаємо комп’ютер, телевізор або планшет, ми маємо вмикати критичне мислення», – сказав він. Для цього в Україні найближчим часом буде створено Центр протидії дезінформації.

Олеся БАЦМАН
головна редакторка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»