СВІТ

«Не всіх дурнів війна повбивала». У Росії назвали жартом привітання з 8 Березня, у якому військовий запропонував дівчатам здавати колишніх в армію

Військовий комісаріат Ленінградської області назвав жартом привітання полковника Юрія Хромова з нагоди 8 Березня. Про це повідомило в Telegram видання «Подъем» 9 березня, посилаючись на коментар представників військкомату.

Військовий запропонував дівчатам під своїм відеопривітання в Instagram позначати акаунти колишніх коханих, щоб їх забрали в армію.

«У військовому комісаріаті Ленінградської області докоряли тим, хто всерйоз сприйняв відео із закликом до дівчат «здати в армію «своїх колишніх», – написано в повідомленні.

Російські військові пояснили, що висловлювання Хромова було просто жартом, тому турбуватися не варто.

«Іще не всіх дурнів війна повбивала. Це звичайний гумор, жарт, і не потрібно сприймати серйозно. Якщо все сприймати серйозно, жити буде складно. Без гумору жити неможливо, особливо в армійському середовищі. Нам гумор і жити, і служити допомагає», – додали у військкоматі.

У понеділок, 8 березня, в Україні і багатьох країнах світу святкували Міжнародний жіночий день. Згідно з даними Соціологічної групи «Рейтинг», протягом останніх дев’яти років кількість українців, які святкують Міжнародний жіночий день, поступово зменшується. 2021 року святкувати 8 Березня мало намір 68% українців. Зазначають, що найзначущішим цей день є для жителів півдня і сходу країни.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»