ГРОШІ

Палиця запропонував механізм подолання корупції на митниці

Лідер партії «За майбутнє» Ігор Палиця в ефірі ток-шоу «Свобода слова із Савіком Шустером» на телеканалі «Україна» 5 березня запропонував профінансувати з держбюджету обладнання митниці автоматичними сканерами контейнерів Rapiscan.

Він підкреслив, що основа корупції на митниці – фізичні контакти митника з вантажем і його власником, а автоматизувавши процес розмитнення і усунувши людський фактор, корупцію можна подолати дуже швидко.

«Підраховано: щоб обладнати українські митні переходи, на яких розмитнюються контейнери, сканерами Rapiscan, потрібен $51 млн. Ці кошти повернуться до державного бюджету вже за місяць після початку розмитнення за допомогою сканерів. Попереднє керівництво митниці, на жаль, пішло хибним шляхом, сподіваючись на «перевиховання» корупціонерів. Результат відомий. Корупційні схеми працюють далі. Але їх можна викорінити за один місяць. Достатньо волі й бажання керівника митної служби. Ми ж готові максимально допомогти в остаточному вирішенні проблеми корупції на митниці. $50 млн на придбання сканерів точно знайдемо в бюджеті», – зазначив Ігор Палиця.

Голова Державної митної служби Павло Рябікін і голова Виконавчого комітету реформ Михайло Саакашвілі, які також були учасниками програми, погодилися із запропонованим шляхом, водночас Рябікін підкреслив, що очікує на підтримку парламентаріїв.

ВІДЕОВідео: Політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» / YouTube

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»