КУЛЬТУРА

«Пропонували псевдоніми, маски». Фоззі з ТНМК розповів, хто записав приспів із матюками для їхньої нової пісні / Бульвар Шоубіз

Соліст української гурту ТНМК Фоззі (Олександр Сидоренко) 8 березня у Facebook розповів, що колектив пропонував заспівати куплет із матюками з їхньої нової пісні «Весну», що містить рядки «Всі ждуть весну, а я ні, нах…я воно мені», українським оперним співачкам.

«Почався пошук жіночого вокалу – ми шукали сміливих оперних співачок. Пропонували псевдоніми, маски, інкогніто. І знайшли б, але тут концепт змінився. Наш піаніст Олександр Шиманський скинув варіант приспіву, заспівавши вокальну партію. І тоді Фагот сказав: «А навіщо когось шукати, якщо ось воно». І все, нашому шляхетному піаністу й трубачу довелося співати самі знаєте що. Така ось історія», – написав артист, оприлюднивши ролик, у якому показано фрагмент запису рядка з матюками.

https://www.facebook.com/fozzey.metamorefozzey/videos/4306171392745669/

5 березня ТНМК презентували кліп «Весну», у приспіві якої звучали рядки з матюками. «Нормально качає. І зі змістом. Приспів узагалі «агонь», – відреагували на композицію в день прем’єри фани.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»