СВІТ

Сенат схвалив законопроєкт Байдена про $1,9 трлн на підтримку економіки через пандемію

Сенат США на засіданні 6 березня підтримав пакет заходів про допомогу національній економіці, що постраждала через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19, який запропонував президент США Джо Байден, повідомив канал USA Today.

За проєкт закону проголосувало 50 сенаторів, проти – 49. Водночас усі республіканці голосували проти, а демократи підтримали його.

Як пояснює CNBC, документ передбачає, що на стимуляцію економіки планують спрямувати $1,9 трлн. Ідеться про прямі виплати більшості американців (тих, хто отримує зарплату в сумі до $75 тис. на рік) у розмірі $1,4 тис., щотижневу надбавку в сумі $300 до допомоги у зв’язку з безробіттями включно до серпня і продовження терміну дитячого податкового кредиту на один рік.

Газета Financial Post писала, що 22 грудня Конгрес затвердив ще один пакет допомоги американцям, який передбачає виплату майже всім жителям країни по $600. З урахуванням цієї суми більшість американців отримає по $2 тис. прямої допомоги у зв’язку з пандемією.

Як зазначає CNBC, демократи планують, що документ передадуть Байдену на підпис до 14 березня, коли спливає строк дії федеральної допомоги у зв’язку з безробіттям.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

2020 року США на допомогу економіці виділили $2,2 трлн. Розмір одноразової допомоги становив тоді $1,2 тис. для тих, чия зарплата менша за $75 тис. на рік.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»