СПОСІБ ЖИТТЯ

Труханов: В основі нової транспортної концепції Одеси знаходяться людина та якість її життя

В Одесі презентували нову концепцію організації дорожнього руху, яка має наблизити систему громадського транспорту Одеси до європейських стандартів, розповів мер міста Геннадій Труханов. Про це 9 березня пишуть «Українські новини».

Агентство зазначає, що в обласному центрі вже провели реформу громадського транспорту, який уже конкурує з приватними маршрутними таксі.

«Ми одними з перших у країні стали працювати з європейськими партнерами, а також активно інтегруватися в загальну європейську транспортну систему. Представлена програма забезпечить ще більший темп приведення громадського транспорту Одеси до євростандартів», – зазначив Труханов.

Він додав, що якщо програму запровадять, за п’ять років місто матиме «принципово нову» якість муніципальних послуг і якість життя городян.

«Існуюча транспортна логістика дісталася нам ще з радянських часів. У ХХІ столітті вона безнадійно застаріла. Очевидно, що намагатися продовжити життєвий цикл уже нежиттєздатних систем за допомогою латання дірок набагато простіше. Але ми вже давно відмовилися від подібної тактики. Я сподіваюся, що у тих управлінців, які прийдуть після нас, буде можливість розвивати іта покращувати те, що сьогодні починаємо ми, – сказав міський голова. – В основі нової транспортної концепції знаходяться людина та якість її життя. Не тільки ця програма, а й усі інші рішення ми приймаємо, виходячи з реальних потреб міста».

Труханов доручив главам профільних департаментів підготувати програму для розгляду на сесії міськради.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»