ПОЛІТИКА

«Великі патріоти» брешуть громадянам». Зеленський відреагував на слова Порошенка про якість вакцини проти COVID-19

Президент України Володимир Зеленський на форумі «Україна 30» 9 березня розповів про інформаційну війну, повідомляє кореспондент видання «ГОРДОН».

Він, зокрема, перерахував низку скандалів, які обговорювали в українському інформпросторі останніми роками.

«Інформаційно Україну атакують не лише ззовні, але і зсередини. Коли «великі патріоти» брешуть громадянам про Нові Санжари, про те, що захисникам на фронті заборонено стріляти, про тарілки з борщем, або коли називають вакцину словом, що насправді характеризує всю суть саме їх вчинків. Адже в гонитві за власною популярністю вони готові поставити під удар безпеку, життя та здоров’я українців», – заявив глава держави.

Про ймовірну заборону стріляти говорили відразу після вступу Зеленського на посаду – у червні 2019-го, після того, як тодішній глава української делегації на мінських переговорах Леонід Кучма заявив, що тристороння контактна група з урегулювання ситуації на сході України має розробити пропозиції щодо забезпечення встановлення перемир’я в зоні конфлікту, у яких буде прописано заборону на ведення вогню у відповідь.

У жовтні 2020-го низка українських ЗМІ зазначила, що під час обіду Зеленського і глави Офісу президента Андрія Єрмака з військовослужбовцями індивідуальні тарілки стояли тільки перед президентом і главою його офісу, а військовослужбовцям їх не видали. Єрмак тоді сказав, що це найдивніший фейк і спростував його.

Якість привезеної в Україну вакцини проти коронавірусної інфекції Oxford/AstraZeneca (Covishield) п’ятий президент Петро Порошенко критикував 1 березня на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради. Він навів слова медика із Прикарпаття про препарат.

«На мої питання, чому [лікарі] відмовляються вакцинуватися, – прошу вибачення за непарламентський вислів, що прозвучав із вуст лікаря, який перебуває у відчаї, – бо гівно привезли. І на сьогоднішній день ніхто не знає, привезли це через корупцію чи профнепридатність«, – заявив він.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»