СПОСІБ ЖИТТЯ

У МОЗ України попередили про суттєве зростання повторних інфікувань коронавірусом

Після появи нових штамів коронавірусу у світі зросла частка повторних заражень. Про це на брифінгу 9 березня повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, передає кореспондент видання «ГОРДОН».

«У світі також суттєво зросла частка повторних захворювань, яка коливається від 4% до 18% від загальної кількості нових захворювань. У від 52% до 76% пацієнтів фіксується виражений постковідний синдром, який триває від трьох до шести місяців», – сказав глава МОЗ.

Він пояснив, що українцям треба «чітко розуміти» небезпеку коронавірусної хвороби з урахуванням того, що в Україні вже підтвердили появу «британського» штаму коронавірусу.

Протягом останнього тижня в Україні щодоби підтверджували від 3261 до 10 155 інфікувань.

Станом на 9 березня у країні підтвердили 1 410 061 випадок коронавірусної інфекції, померло 27 204 пацієнти, одужало 1 199 229 осіб.

9 березня Степанов констатував, що в Україні, як і у світі, почалася третя хвиля поширення коронавірусної інфекції.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Про виявлення нового типу коронавірусу 15 грудня 2020 року повідомив міністр охорони здоров’я Великобританії Метт Генкок. Згодом новий штам виявили і в інших країнах.

У світі поширюється вже кілька штамів коронавірусу.

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, який відстежує поширення інфекції, на 9 березня 2021 року у світі підтвердили понад 117 млн випадків інфікування, померло 2,6 млн пацієнтів із COVID-19.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»