СВІТ

У Росії засекретили інформацію про сім’ю співробітника ФСБ, якому телефонував Навальний

З бази Федеральної служби державної реєстрації Росії (Росреєстру) зникли теща і син співробітника Федеральної служби безпеки Костянтина Кудрявцева, якого називають одним з отруйників російського опозиціонера Олексія Навального. Це виявило російське видання «Открытые медиа».

Тепер у виписці з Єдиного реєстру державної нерухомості (ЄРДН) правовласником на квартиру на Суздальській вулиці в Москві замість сина і тещі Костянтина Кудрявцева вказано «Російську Федерацію».

Скріншот: openmedia.io

У лютому «Открытые медиа» писали, що Росреєстр засекретив дружину Кудрявцева. Тоді інших власників цієї квартири, тещу і сина, ще було вказано у виписці.

14 грудня було оприлюднено розслідування The Insider, Bellingcat, CNN і Der Spiegel, у якому повідомляли, що Навального отруїла в Томську група співробітників ФСБ, одним із них називали Кудрявцева. За даними розслідувачів, це була друга за два місяці спроба отруєння – під час першої, у липні 2020-го, постраждала дружина опозиціонера Юлія.

Навальний оприлюднив 21 грудня відео розмови з Кудрявцевим. Під час бесіди політік назвав себе помічником секретаря Радбезу РФ Миколи Патрушева і «попросив прояснити моменти, необхідні для доповіді начальству». Співрозмовник Навального підтвердив факт проведення операції з отруєння політика і сказав, що той вижив лише завдяки збігу обставин, а також розповів, що отруйну речовину нанесли на нижню білизну Навального.

16 лютого юристка ФБК Любов Соболь розповіла, що Кудрявцев купив у Москві нову квартиру за 7 млн руб. менше ніж за два місяці після отруєння політика.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»