СПОСІБ ЖИТТЯ

У Тернополі стадіон перейменували на честь Шухевича. Посол Ізраїлю вимагає скасувати рішення

На сесії Тернопільської міської ради 5 березня ухвалили рішення про надання назви міському стадіону – Тернопільський міський стадіон імені Романа Шухевича. Про це повідомляла пресслужба мерії Тернополя.

Посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон 9 березня на своїй сторінці у Facebook висунув вимогу скасувати рішення про перейменування стадіону в Тернополі на честь Шухевича.

«Ми рішуче засуджуємо рішення Тернопільської міської ради присвоїти міському стадіону ім’я сумнозвісного гауптмана 201-го батальйону шуцманшафту Шухевича та вимагаємо негайного скасування цього рішення», – заявив Ліон.

https://www.facebook.com/IsraelinUkraine/posts/3672828816098200

У мерії Тернополя, цитуючи голову міста Сергія Надала, заявляли, що головнокомандувач Української повстанської армії був «не лише зразковим командиром, а й добрим спортсменом та лідером у багатьох видах спорту».

У відомстві зазначили, що в Тернополі проводять XI спортивно-патріотичні змагання «Кубок Шухевича».

Депутати одностайно підтримали ініціативу Надала про нову назву стадіону, яку надали, «зважаючи на мужність, незламність у національно-визвольній боротьбі, самопожертву в ім’я українського народу», ідеться в повідомленні.

2015 року парламент України схвалив закон про правовий статус і вшанування пам’яті учасників боротьби за незалежність України у ХХ столітті. УПА визнали організацією, яка боролася за українську державність.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»