СПОСІБ ЖИТТЯ

«Укрпошта» почала приймати e-документи в «Дії» для отримання посилок

Відділення «Укрпошти» почали приймати електронні документи в застосунку «Дія» для отримання внутрішніх і міжнародних відправлень із післяплатою. Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

Використовуючи застосунок, тепер можна отримувати внутрішні посилки з післяплатою на суму від 5 тис. грн і міжнародні посилки з післяплатою. Також документи в «Дії» можна використовувати для приймання й виплати поштових переказів (зокрема переказів післяплати й митних платежів).

Раніше щоб отримати такі відправлення, потрібно було мати паперові копії документів, що посвідчують особу, зазначають у Кабміні.

Мобільний застосунок «Дія» запустили 6 лютого 2020 року. Спочатку в ньому були доступні водійські права й свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (коректно відображаються документи, видані після 2014 року, якщо документи видано раніше, найімовірніше, їх доведеться замінити).

У квітні в застосунку «Дія» з’явилися цифрові паспорти (закордонний біометричний і внутрішній паспорти у вигляді ID-картки). У жовтні застосунок дістав оновлення  – окрім іншого, у ньому тепер є свідоцтво про народження дитини й можливість сплатити штраф за порушення правил дорожнього руху.

Очікують, що 2021 року в застосунку з’явиться можливість одержання цифрового підпису, зміни місця реєстрації онлайн, автоматичної реєстрації бізнесу й електронний лікарняний.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»