СПОСІБ ЖИТТЯ

«Укрпошта» продасть київський Головпоштамт на Хрещатику

Керівництво «Укрпошти» має намір продати київську будівлю за адресою Хрещатик, 22, де розташовані генеральний офіс компанії і київська дирекція «Укрпошти». Про це йдеться на сайті компанії.

«Будівлі, де розташований Головпоштамт, понад 60 років. Стан її фасаду з кожним роком тільки погіршується і потребує ремонту: за попередньою оцінкою, у те, щоб обстукати та відремонтувати будівлю ззовні, потрібно інвестувати 10 млн грн», – ідеться в повідомленні.

У компанії зазначили, що в будівлі на Хрещатику працює приблизно 1000 співробітників центрального апарату управління «Укрпошти» і службовці київської міської дирекції.

«Вони й досі бачать радянські інтер’єри та користуються застарілою системою комунікації. Щоб відремонтувати всі каналізаційні труби, потрібно витратити 3 млн грн. Зараз на утримання будівлі щорічно витрачається понад 10 млн грн. Для того щоб усередині будівля виглядала, як сучасний бізнес-центр або коворкінг, потрібно понад 100 млн грн, що будуть витрачені на інженерні системи, заміну вікон, побудову системи кондиціонування, внутрішнє перепланування, встановлення нових ліфтів», – повідомляє пресслужба компанії.

Водночас гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський уточнив, що продаж будівлі може затягнутися на кілька років.

«Цей процес може зайняти від двох років, і на те є свої причини. Свою діяльність ми повністю підпорядковуємо законодавству України, і ви розумієте, скільки процедур це за собою тягне. Тільки з точки зору формальностей нам потрібно: погодити рішення з наглядовою радою, акціонерами та органом управління; провести незалежне оцінювання, знайшовши попередньо аудитора в системі ProZorro; провести відкриті торги в системі ProZorro з експозицією лота не менше ніж пів року. Тобто одні лише процедури можуть зайняти понад півтора року. Але все також залежатиме й від ситуації на ринку, адже і ми, і держава зацікавлені у найвигіднішому продажі активів», – заявив Смілянський.

Він також зазначив, що зараз ринок нерухомості на спаді, тому необхідно дочекатися «вдалого моменту» для продажу будівлі на Хрещатику.

«Незважаючи на те, що центральний офіс «Укрпошти» та київська дирекція можуть змінити своє розташування, відділення 01001 і Головпоштамт залишаться на Хрещатику, 22 в будь-якому випадку. Натомість співробітники компанії, які зараз працюють у даній будівлі, переїдуть у сучасний офіс з усіма зручностями», – додали в компанії.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»