КУЛЬТУРА

«Зараз вона дуже фільтрує базар, бо я не мовчу». Полякова розповіла про взаємини з матір’ю / Бульвар Шоубіз

Українська співачка Оля Полякова в інтерв’ю, яке 8 березня розміщено на YouTube-каналі Connecting Women, заявила, що у стосунках зі своєю матір’ю навчилася відстоювати особисті кордони.

«Моя мама дуже критикує. Вона завжди говорить: «Ти молодець, але…» У неї завжди, як би вона не похвалила, буде «але». Зараз вона дуже фільтрує свій базар, дуже старається, бо сьогодні я не мовчу. Сьогодні я відстоюю свої кордони навіть із мамою. Якщо трохи щось мені подобається, я одразу ж говорю: «Я цього не слухатиму. Не хочу». Сьогодні вона обирає, як зі мною розмовляти», – розповіла співачка.

Водночас Полякова зазначила, що у спілкуванні зі своєю старшою донькою Марією також дозволяє собі критику на її адресу.

«Я із собою борюся», – запевнила співачка.

ВІДЕОВідео: Connecting Women / YouTube

У січні 2020 року в авторській програмі засновника видання «ГОРДОН» Дмитра Гордона, опублікованій на YouTube-каналі «В гостях у Гордона», Полякова розповіла, що її мати живе в Москві разом зі своїм «бойфрендом», який працює дипломатом.

«Ми постійно спілкуємося, ми дуже близькі з мамою. Вона весь час їздить туди-сюди, у неї у Вінниці є будинок (вона вважає його домом), у неї є будинок у Москві (вона і його вважає домом)»,  розповіла тоді Полякова.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»