СВІТ

Аляска першою у США дозволила вакцинувати проти коронавірусу із 16 років

Аляска стала першим штатом у США, який дозволив вакцинувати проти коронавірусу починаючи із 16 років. Про це 10 березня повідомив губернатор штату Майк Данліві у Twitter.

«Рішення набуває чинності негайно – Аляска стане першим штатом у країні, який дозволяє робити щеплення проти COVID-19 усім людям віком від 16 років. Це є важливим кроком уперед у межах наших зусиль щодо подолання вірусу», – заявив губернатор.

За його словами, кожен, хто живе або працює в цьому штаті і кому виповнилося 16 років, може зробити щеплення проти коронавірусу.

За інформацією агентства Bloomberg станом на 10 березня, у США зробили вже понад 93,7 млн щеплень проти коронавірусу. У США в середньому щодня вводять 2,1 млн доз вакцин. За таких темпів буде потрібно приблизно пів року, щоб охопити 75% населення дводозовою вакциною.

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, США опинилися на першому місці за кількістю виявлених випадків зараження коронавірусом. У країні COVID-19 підтвердили у 29,1 млн осіб, майже 528 тис. із них померло.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»