КУЛЬТУРА

«Баранка — це нуль!» Алієв відповів голові комітету з етики та моралі УАФ на звинувачення в неповазі після матюкового треку / Бульвар Шоубіз

Ексфутболіст українського футбольного клубу «Динамо» Олександр Алієв на своєму YouTube-каналі «Кент» 9 березня відповів на лист від голови комітета етики та чесної гри Української асоціації футболу (УАФ).

У листі йдеться про можливу шкоду українському футболу й неповагу, виявлену в пісні Алієва «Футбол в моей крови».

«Мені незрозуміло, чим займаються наші футбольні чиновники. Я почитав, мені приємно, що чиновники футбольні дивляться мій канал. Їм не сподобалося, як я заспівав свою дебютну пісню. Не можу зрозуміти, ви сидите у федерації футболу й розбиратимете реп, мої слова й те, що я співаю? Думаю, що вам є чим займатися. Це, напевно, футболом. Тим, що наш футбол трохи на дні. Ви там займайтеся й розбирайтеся», – cказав Алієв.

Він додав, що УАФ очолює італієць Франческо Баранка.

«Що таке «баранка»? Бублик. Це нуль!» – заявив Алієв.

Футболіст звернувся до УАФ.

«Мабуть, усі питання етики й чесної гри вже вирішено? (…) Я народився в Росії, але вважаю себе громадянином України, пограв за збірну України, тримав руку на серці й співав гімн», – заявив він.

ВІДЕОВідео: Кент / YouTube

У композиції «Футбол в моей крови!» Алієва є велика кількість ненормативної лексики. Алієв розповідає про свої таланти футболіста. «Коли зустріну Роналдо, поміняємося білизною», «Коли в…бал я в центр поля, ох…їв Пеле», «Я цар у житті й у футболі», – запевнив Алієв. Він звернувся, очевидно, до президента «Динамо» Ігоря Суркіса. «Дядю Ігорю, поверніть мої бабки, а то не вистачає доїхати до заправки», – говорить Алієв. А також розповідає про свої розваги, згадавши, очевидно, четвертого президента України Віктора Януковича. «Футбол у моїй крові щодня три проміле, відпочиваємо з повіями в Яника на віллі», – зазначають у композиції.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»