КУЛЬТУРА

«Докори й образи без фактів». Дімопулос розповіла, як відреагувала на інтерв’ю принца Гаррі та його дружини Меган / Бульвар Шоубіз

Ексучасниця української групи «ВІА Гра», переможниця шоу «Танці з зірками 7» на «1+1» Санта Дімопулос, відповідаючи на запитання фоловерів 10 березня в Instagram Stories, написала, що не вірить заявам, які озвучили британський принц Гаррі та його дружина Меган, котрі проживають у США, під час інтерв’ю з американською ведучою Опрою Вінфрі.

«Я категорично проти будь-яких форм вияву расизму, але в це інтерв’ю я не повірила. Якісь розмиті і, головне, безадресні звинувачення, докори й образи без конкретних фактів і доказів. Не розумію чоловіка, який завдає такого удару своїй сім’ї. А головне: навіщо? Її мотиви, думаю, усім зрозумілі», – написала Дімопулос, розмістивши свій коментар на тлі знімка, на якому герцога та герцогиню Сассекських знято під час розмови з Вінфрі.

Скріншот: santadimopulos / Instagram

Інтерв’ю Вінфрі з принцом Гаррі та його дружиною Меган транслювали в ефірі американського каналу CBS 7 березня. У розмові з журналісткою пара розповіла, що змусило їх відмовитися від королівських обов’язків, коли насправді вони одружилися і як представники королівського палацу побоювалися, що їхній первісток народиться із «занадто темним» кольором шкіри, оскільки матір герцогині Сассекської є афроамериканкою.

Зі свого боку Вінфрі 8 березня в ефірі каналу CBS заявила, що принц Гаррі та його дружина Меган, розповідаючи їй про побоювання якогось члена королівської родини щодо ймовірного «занадто темного» кольору шкіри у їхнього первістка, не мали на увазі королеву Великобританії Єлизавету II чи її чоловіка, герцога Единбурзького Філіпа.

9 березня Букінгемський палац відреагував на заяву принца Гаррі та його дружини Меган, заявивши, що «вся родина засмучена, дізнавшись повною мірою, наскільки складними були останні кілька років для Гаррі та Меган».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»