ПОЛІТИКА

Фракція «Cлуга народу» звинуватила Порошенка в поширенні дезінформації про вакцину Covishield

Парламентська фракція «Слуга народу» заявила, що голова партії «Європейська солідарність», п’ятий президент України Петро Порошенко та пов’язані з ним ЗМІ ускладнюють процес вакцинації, поширюючи дезінформацію про препарат Covishield. Про це йдеться в заяві фракції.

«Масштабна дезінформаційна кампанія проти вакцини, яку розпочав Петро Порошенко та яку ведуть його партійці, за своїм змістом є схожою на російську кампанію з дискредитації західних вакцин», – ідеться в повідомленні.

У фракції вважають, що Порошенко намагається дискредитувати владу, посилити недовіру українців до вакцини, і «це найнебезпечніше з усього, що його команда робила останні роки».

«Вакцина AstraZeneca (Covishield) виробництва Індії є цілком безпечним і ефективним захистом проти COVID-19. Це британський препарат, який виробляється потужностями індійського Serum Institute of India, одного з найбільших у світі виробників вакцин», – нагадали нардепи.

В Україні зареєстровано дві вакцини проти коронавірусу – від Oxford/AstraZeneca (Covishield) і Pfizer/BioNTech.

Із 24 лютого українців вакцинують препаратом Covishield, який прибув з Індії. 25 лютого щеплення почали робити в усіх областях. Станом на ранок 9 березня в Україні вакцинували 19 118 осіб.

ЗМІ писали, що кожен третій-четвертий український медик відмовляється від вакцинації препаратом Covishield і причина відмов – у вакцині. Порошенко, коментуючи цю ситуацію, заявляв, що лікарі не хочуть робити щеплення Covishield, тому що «гівно привезли».

Амбасадорка Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс спростувала такі припущення. Вакцина проти COVID-19 під назвою Covishield, яку закупила Україна, ідентична тій, яку розробили компанія AstraZeneca й Оксфордський університет, підкреслила вона. Про те, що вироблений в Індії препарат ідентичний європейському, говорив і Степанов.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»