СВІТ

Головною ціллю російської пропаганди є Німеччина – доповідь ЄС

Німеччина частіше за інші європейські країни стає об’єктом російських кампаній дезінформації як на політичному рівні, так і у прокремлівських ЗМІ. Про це йдеться в доповіді проєкту Європейської служби зовнішніх зв’язків із боротьби з дезінформацією EUvsDisinfo, опублікованій 9 березня.

«Жодна інша держава – член ЄС не зазнає лютіших атак за допомогою дезінформації, ніж Німеччина», – зазначено в доповіді.

Так, EUvsDisinfo як приклад наводить новини про нібито систематичний утиск російськомовних жителів Німеччини в російських ЗМІ, а також повідомлення про приватну поїздку дружини російського опозиціонера Олексія Навального Юлії в Німеччину. Пропагандист Володимир Соловйов натякав, що Навальна їздила у ФРН «за інструкціями».

За даними EUvsDisinfo, із кінця 2015 року на Німеччину спрямували понад 700 атак за допомогою дезінформації, тоді як дезінформаційних кампаній проти Франції – більше ніж 300, проти Італії – понад 170, проти Іспанії – більш як 40.

«Німеччина позначена як головна ціль російських зусиль із дезінформації серед держав – членів ЄС», – підкреслюють у доповіді.

Відносини Європейського союзу з Росією серйозно погіршилися 2014 року, після окупації Криму і початку російської агресії на Донбасі. Брюссель запровадив проти Кремля кілька пакетів санкцій, зокрема за кібератаку на Бундестаг, здійснену 2015 року.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»