ПОЛІТИКА

Кабмін виділив грошову допомогу сім’ям військових, загиблих в АТО

Кабінет Міністрів України виділив 16 млн 506 тис. грн грошової допомоги сім’ям загиблих і військовим, які дістали інвалідність під час антитерористичної операції (АТО) на Донбасі. Таке рішення міністри ухвалили на засіданні 10 березня, повідомила пресслужба уряду.

«Із резервного фонду державного бюджету виділено 16 млн 506 тис. грн членам сімей п’ятьох осіб, які загинули під час бойових дій. Допомогу передбачено для 21 особи, яка отримала інвалідність. Рішення уряду надає можливість частково компенсувати матеріальні та моральні збитки захисникам України та членам їхніх сімей», – розповіли в Кабміні.

За інформацією ZN.UA, члени сімей п’ятьох загиблих військових одержать допомогу в розмірі 750 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на дату загибелі. Тим військовим, які дістала поранення, залежно від групи інвалідності виплатять від 250 до 400 прожиткових мінімумів.

У 2014 році, відразу після анексії Криму, на сході України Росія розпочала збройну агресію. Бойові дії тривають між Збройними силами України з одного боку та російською армією й підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької й Луганської областей, – з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну попри надані Україною факти й докази.

З 2014 року урядові сили проводили на Донбасі антитерористичну операцію. 30 квітня 2018 року АТО офіційно завершили, замість неї розпочали операцію Об’єднаних сил.

За даними Міноборони, із квітня 2014 року під час війни на Донбасі загинуло 2665 військовослужбовців Збройних сил України.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»